Liczniki Geigera SOEKS - profesjonalne dozymetry

SOEKS to producent dozymetrów, liczników Geigera-Mullera. Firma oferuje urządzenia przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, jak i dostępne dla hobbystów (na przykład miłośników Urbex, survivalu).

Dla profesjonalistów polecamy model QUANTUM bazujący na dwóch tubach SBM 20-1 i umożliwiający dokładne określenie źródła promieniowania i wysoką dokładność pomiaru.

Licznik PRIME to uniwersalny licznik oparty o jedną tubę, niewielki rozmiar, wygodne sterowanie i przystępna cena sprawiają że sprawdza się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych jak i hobbystycznych.

Jeżeli liczy się przede wszystkim rozmiar, szybkość działania i długi czas pracy na baterii SOEKS 112 będzie najlepszym wyborem - jest to najnowszy produkt firmy. SOEKS 112 to miniaturowy dozymetr osobisty - bardzo prosty w obsłudze i dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

SOEKS 112 - dozymetr osobisty

SOEKS 112 to najnowszy dozymetr osobisty. Mały rozmiar i szybki odczyt pomiaru to jego główne cechy. Na świecie Soeks 112 szybko zyskuje popularność dzięki bardzo małemu rozmiarowi, szybkości działania i bardzo niskiej cenie. SOEKS 112 to idealny dozymetr osobisty, który zawsze można mieć przy sobie. Jest prosty w obsłudze, zapewnia długi czas pracy na baterii i umożliwia ustawienie progów ostrzegawczych. Idealny na wyprawę do Czarnobyla jak i dla osób pracujących na codzień z materiałami rozszczepiającymi i stale monitorujących poziom promieniowania w swoim otoczeniu. Dozymetr jest bardzo prosty w obsłudze i bez problemu można używać go w rękawiczkach. Pozwala na zdefiniowanie progów ostrzegawczych. Przekroczenie progu jest sygnalizowane dźwiękowo i diodą ostrzegawczą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie SOEKS w Polsce? Napisz biuro@soeks.pl